ПРО НАС

Нам довіряють комплексну реалізацію своїх проєктів найвибагливіші клієнти та кращі дизайнери й архітектори Львова.

Більше
200
реалізованих проєктів
6
років досвіду
70
майстрів у команді

Наша місія — втілювати дизайнерські та архітектурні проєкти у реальність за високими стандартами якості, щоб житло було продовженням стилю життя замовника, комерційне приміщення створювало комфорт роботи, а об’єкт під продаж чи оренду давало плановий дохід. А також бути надійним партнером для дизайнерів та архітекторів.

Базові принципи роботи

Ми створюємо унікальні, комфортні, функціональні та сучасні простори для життя, роботи і відпочинку, втілюючи будь-які побажання клієнтів у своїй роботі.

Повна відповідальність
за організацію та виконання ремонтно-будівельних робіт

Роботи починаються з виміру приміщень та створення «хмари точок», які враховують кривизну стін, стель і підлог, висоту й ширину прорізів, і будь-які інші особливості конкретного приміщення.

В процесі реалізації проєкту точну відповідність результату вихідного дизайн-проєкту забезпечує дворівневий контроль з боку керівника проєкту та інженера технічного нагляду.

1

Детальне опрацювання дизайн-проєкту, розрахунок обсягу оздоблювальних робіт і необхідних для них матеріалів з точністю до квадратного сантиметра, а також чітке планування робочого часу фахівців, дотримання графіку робіт забезпечують суворе виконання заздалегідь узгодженого бюджету та термінів.

2

Професійні знання та навички відточуються роками й тільки вузькопрофільний фахівець може досягти у своїй сфері рівня майстра. Тому кожен вид будівельних, ремонтних та інших робіт виконують тільки професійні фахівці вищої категорії: муляри, сантехніки, електрики, малярі, штукатури та інші.

Ще одна перевага роботи з професіоналами – вони готові й здатні працювати з найсучаснішим, дорогим і ефективним обладнанням, що позначається на якості та швидкості виконання ремонтно-будівельних робіт.

3
Станьте нашим партнером
Залиште ваші контакти