ДИЗАЙНЕР ІНТЕР'ЄРУ?

Компанія Bude Good пропонує дизайнерам та архітекторам стабільні та прозорі умови співпраці

Втілюйте з нами
свої найсміливіші і грандіозні ідеї
В рамках партнерської програми ми повністю візьмемо на себе реалізацію дизайн-проекту, звільнивши вас від необхідності вникати і контролювати поточні виробничі процеси.
Переглянути реалізовані інтер'єри

З якими проблемами стикається будь-який дизайнер або архітектор:
Для кожного дизайнера і архітектора точна реалізація проекту - це втілення в життя свого творчого задуму, джерело енергії для нових ідей і прагнень. Будь-які, а тим більше серйозні відхилення від задуманого можуть викликати фрустрацію і роздратування. Крім того, серйозні і видимі розбіжності між вихідними ескізами і кінцевим результатом дискредитують автора в очах замовника, а значить, виникає ризик, що він вже не буде рекомендувати дизайнера своїм друзям, знайомим, родичам.
Невідповідність результату реалізації проекту очікувнням як самого дизайнера, так і замовника.
3
Ця проблема може виникнути не тільки як наслідок першої, коли недостатньо кваліфікованим працівникам доводиться постійно пояснювати, що і як необхідно зробити.

В результаті дизайнер або архітектор виявляються в ситуації, коли вони, змушені брати на себе функції керівника проекту, постачальника, технічного консультанта. При цьому у них не залишається часу на свою основну роботу, яка є основним і головним джерелом доходу.
Необхідніть особисто контролювати хід реалізаціїї проекту.
2
Хороші фахівці, як правило, без роботи не залишаються і зібрати команду, в якій кожна людина має високу кваліфікацію в певній області, будь то сантехніка, електрика або оздоблювальні роботи, дуже складно. У більшості випадків на ринку доступними виявляються бригади в 2-4 людини, де кожен є фахівцем «широкого профілю».

Крім неможливості забезпечити якісну реалізацію проекту, особливо, якщо в ньому присутні складні дизайнерські або архітектурні рішення, це виливається і в те, що такі працівники не тримаються за свого роботодавця, не відчувають персональну відповідальність перед замовником, оскільки знають, що знайдуть і іншу роботу.
Важко знайти кваліфікованих і відповідальних виконавців.
1
Компанія BUDE GOOD як надійний і відповідальний партнер володіє всіма необхідними ресурсами, щоб повністю взяти на себе поточний управління реалізацією проекту по дизайнерському ремонту будь-яких об'єктів, від студії до заміського будинку.
БІЛЬШЕ
реалізованих
дизайн проектів
200
Достатньо поглянути на наші проекти
.
Почати співпрацю
з BUDE GOOD – це просто
Партнерство з BUDE GOOD - це стабільність ваших доходів і додаткова можливість для професійного росту та розвитку.

Більш детально дізнатися про умови співпраці і відправити свій дизайн-проект на оцінку нашим фахівцям можна заповнивши форму нижче.
Залиште ваші контакти:
Або напишіть нам:
+38 (067) 130 03 05

budegoodlv@gmail.com

м. Львів, вул. Кульпарківська 115

Графік роботи:
Пн-Сб 09:00-18:00
+38 (067) 130 03 05

м. Львів, вул. Кульпарківська 115

Графік роботи:
Пн-Сб 09:00-18:00