#1 РЕАЛІЗАЦІЇ

ДИЗАЙН - ПРОЕКТІВ
[ SINCE 2017 ]
Виконуємо роботу з нуля "під ключ" за 4 місяця

БУДЕМО ЗНАЙОМІ!

Ми створюємо унікальні, комфортні, функціональні сучасні простори для життя, роботи і відпочинку, втілюючи будь-які побажання клієнтів у своїй роботі.
[ ПРО BUDEGOOD ]
ФАКТИ ПРО НАС
Ми створюємо унікальні, комфортні, функціональні сучасні простори для життя, роботи і відпочинку, втілюючи самі амбітні побажання клієнтів у своїй роботі.
Компанія BUDE GOOD як надійний і відповідальний партнер володіє всіма необхідними ресурсами, щоб повністю взяти на себе поточне управління реалізацією проекту по дизайнерському ремонту будь-яких об'єктів, від студії до заміського будинку.
В Bude Good на всіх етапах реалізації проекту задіяні висококваліфіковані фахівці: від керівника об'єкту, здатного зрозуміти потреби кожного замовника, до робітників будівельних професій
4
[ РОКИ ДОСВІДУ ]
125
[ РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ ]
50
[ ВИСОКОКВАЛІФІКОВАНИХ ПРОФЕСІОНАЛІВ ]
100%
[ ЗДАНИХ ОБʼЄКТІВ ]
>4
[ МІСЯЦЯ СЕР. ТРИВАЛІСТЬ РОБІТ ]
[ НАШІ РОБОТИ ]
ПОРТФОЛІО
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ОСТАННІ РОБОТИ, ЯКІ МИ ВИКОНАЛИ ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ НА ОСНОВІ ЇХНІХ ДИЗАЙН - ПРОЕКТІВ
МИ РОЗУМІЄМО, НАСКІЛЬКИ ДЛЯ ВАС Є ВАЖЛИВИМ ТА ОСОБЛИВИМ ВІДПОВІДНІСТЬ ПРОЕКТУ ДО ФІНАЛЬНОГО РЕЗУЛЬТАТУ
ТОМУ МИ ВІДПОВІДАЛЬНО ПІДХОДИМО ДО КОЖНОГО ЕТАПУ РОБІТ, НАЧЕ РОБИМО
ДЛЯ СЕБЕ ОСОБИСТО
ПЕРЕГЛЯНЬТЕ ВІДЕО, ЯКЕ МИ ПІДГОТУВАЛИ ДЛЯ ВАС, ЩОБ ВИ КРАЩЕ ПОЗНАЙОМИЛИСЬ З КОМПАНІЄЮ BUDEGOOD, З НАШИМИ РОБОТАМИ ТА ЯКІСТЮ НАДАННЯ ПОСЛУГ НА КОЖНОМУ ЕТАПІ СПІВПРАЦІ
ВІДЕО
ЧОМУ МИ -
ЛІДЕРИ НА РИНКУ
Наш комплексний підхід до роботи та системність багато в чому унікальні для ринку
+
Багатофакторне планування
Приділяємо величезну увагу плануванню на етапі підготовки - продумуємо графік робіт, поставок, етапи робіт та узгодження.
[01]
ПЕРЕДПРОЕКТНІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Уважно вивчаємо ваш дизайн-проект, спицифікацію та побажання перед прорахунком вартості.
[03]
Високоякісні оздоблювальні роботи
Спеціалізуємося на висококласній обробці, перфекціонізм і увага до деталей - наша візитна картка.
[02]
ПОВНА ФІНАНСОВА ПРОЗОРІСТЬ
Проводимо 2 рівня бюджетування проекту - попереднє і фінальне. Це дозволить чітко спланувати витрати на реалізацію.
[04]
Команда профільних майстрів
Кожною справою займається вузькопрофільний фахівець, будь то плиточник чи електрик - профільна освіта та досвід обов'язкові.
[05]
ГАРАНТІЇ ТА ПІДТРИМКА
Гарантуємо дотримання термінів, високу якість і підтримку персонального менеджера на всіх етапах робіт.
[06]
[ ПРОЦЕС ]

ЕТАПИ РОБОТИ

1: ТЕХНІЧНИЙ АНАЛІЗ ПРОЕКТУ

Кожен проект починається з ретельного аналізу вихідних задач, конструктивних та інших особливостей приміщень або будівель, проведення замірів та фотофіксації нашими фахівцями. Також в нашому офісі ми проводимо зустріч, в якій беруть участь всі фахівці, думку яких необхідно врахувати при плануванні робіт. Після цього на затвердження замовнику надається детальне технічне завдання.

2: Планування процессу ремонта

Чітке розуміння завдань і технічних особливостей проекту дозволяє нашим фахівцям точно розпланувати як терміни виконання кожного етапу робіт, так і їх кошторис. Ми працюємо за готовим проектом замовника, проводимо його ретельний технічний аналіз, виявляємо можливі помилки, потенційні архітектурні, інженерні та технологічні складнощі. При розробці проекту наші фахівці враховують всі особливості об'єкта вже на цьому етапі.

3: Чорнові роботи

Реалізація проекту починається з чорнових робіт: здійснюється демонтаж, проводиться перепланування. Матеріали вибираються за погодженням із замовником з урахуванням бюджету і функціональних вимог. Наші фахівці вирівнюють стіни, стелі й підлоги. Кожен з цих видів робіт виконують вузькопрофільні фахівці, що забезпечує ідеальну якість виконання. Також ми активно використовуємо механізацію, наприклад, штукатурні роботи виконуються з використанням спеціального обладнання, що забезпечує високу якість і найкоротші терміни реалізації цього етапу.

4: ІНЖЕНЕРНІ РОБОТИ

На цьому етапі фахівці BUDE GOOD займаються установкою електропроводки, монтажем водопровідних і каналізаційних труб, систем опалення, вентиляції та інших елементів життєзабезпечення. Коректність виконання всіх робіт і надійність функціонування кожної системи перевіряється керівником проекту і інженером технічного нагляду.

5: ЧИСТОВІ РОБОТИ

Після завершення всіх чорнових і інженерних робіт до проекту підключаються фахівці з чистової обробки: майстри-штукатури, плиточники, муляри і багато інших вузькопрофільні фахівців.

Завершується етап чистової обробки комплексним прибиранням, яке виконує BUDE GOOD.

6: МЕБЛЮВАННЯ ТА ДЕКОРУВАННЯ

Це завершальний етап, коли приміщення починають наближатися до того, що клієнт бачив на ескізах і 3D-моделях. Монтаж меблів в житлових приміщеннях і на кухні, монтаж світильників та карнизів. При реалізації дизайн-проекту BUDE GOOD здійснює тісну роботу з дизайнером- автором проекту, що дозволяє втілити на 100% дизайн-проект у життя.
[ ЦІНА ]

ВАРТІСТЬ РОБІТ

Перед укладенням договору проводиться бюджетування проекту та складання детального кошторису, в якій прописується весь набір послуг з фіксованою вартістю і чіткими термінами реалізації. Загальна вартість багато в чому залежить від площі приміщення і складності об'єкта.
$150+
[ ЗА m²]
3 РОКИ ГАРАНТІЇ
Давайте розглянемо ваш проект детальніше. Ви отримаєте консультацію спеціаліста та точний розрахунок вартості ремонта під ключ
[ КОНТАКТИ ]
ПОПРАЦЮЄМО?