Реалізовуємо інтер’єри в яких хочеться жити, працювати та відпочивати

Головне, що відрізняє нашу компанію — це максимально тонке і точне підлаштування під індивідуальний запит замовника.

Одна справа, якщо мова йде про інвестиції в нерухомість і створення універсальних інтер’єрів, привабливих для потенційних орендарів чи покупців. І зовсім інша, коли необхідно побудувати надійне житло, в якому будете жити саме ви. У цьому випадку, якість будівництва і дизайн повинні стати органічним продовженням і відображенням особистості власника.

Дизайнерський ремонт завжди виконується за проєктом, в якому однаково значущі як візуальна частина, так і розроблені технічні креслення зі строгими графіками та послідовністю виконання робіт.

В Bude Good на всіх етапах реалізації проєкту залучені висококваліфіковані фахівці: від керівника об’єкта, здатного детально розібрати проєкт та зрозуміти потреби кожного замовника, до робітників всіх будівельних професій.

Вартість робіт

Від
150$
за м2

Перед укладенням договору проводиться бюджетування проєкту та складання детального кошторису, в який прописується весь набір послуг з фіксованою вартістю і чіткими термінами реалізації. Загальна вартість багато в чому залежить від площі приміщення і складності проєкту.

Як відбувається співпраця з нами

01.
Технічний аналіз проєкту та розрахунок кошторису

Чітке розуміння завдань і технічних особливостей проєкту дозволяє нашим фахівцям точно розпланувати як терміни виконання кожного етапу робіт, так і їх кошторис. Ми працюємо за готовим проєктом замовника, ретельно проводимо його технічний аналіз, виявляємо можливі помилки, потенційні архітектурні, інженерні та технологічні складнощі.

02.
Підписання угоди та планування процесу ремонту

Готовий кошторис презентуємо в нашому офісі за чашкою кави, обговорюємо всі запитання та подальші кроки. Погодивши кошторис, ми підписуємо угоду та готуємо команду для старту робіт. Кожному замовнику надається графік робіт та оплат, для зручного планування свого бюджету.

03.
Чорнові роботи

Реалізація проєкту починається з чорнових робіт: здійснюється демонтаж, проводиться перепланування. Всі вибрані матеріали погоджуємо з замовником, з урахуванням кошторису і технологічних вимог. Кожен з цих видів робіт виконують вузькопрофільні фахівці, що забезпечує ідеальну якість виконання. Також ми активно використовуємо механізацію, наприклад, штукатурні роботи виконуються з використанням спеціального обладнання, що забезпечує високу якість і найкоротші терміни реалізації цього етапу.

04.
Інженерні роботи

На цьому етапі фахівці BUDE GOOD займаються встановленням електропроводки, монтажем водопровідних і каналізаційних труб, систем опалення, вентиляції та інших елементів життєзабезпечення. Коректність виконання всіх робіт і надійність функціонування кожної системи перевіряється керівником проєкту й інженером технічного нагляду.

05.
Чистові роботи

Після завершення всіх чорнових та інженерних робіт до проєкту підключаються фахівці з чистової обробки: маляри, плиточники, майстри з монтажу підлогового покриття та багато інших вузькопрофільних фахівців. Завершується етап чистової обробки комплексним прибиранням, яке виконує BUDE GOOD.

06.
Омеблювання та декорування

Це завершальний етап, коли приміщення починає наближатися до того, що клієнт бачив на ескізах і 3D-моделях. Монтаж меблів в житлових приміщеннях та на кухні, монтаж світильників, сантехніки та карнизів. При реалізації дизайн-проєкту ми тісно співпрацюємо з дизайнером проєкту, що дозволяє втілити на 100% дизайн-проєкт у життя та вписатися у плановий бюджет.

Більше
Достатньо поглянути на наші проєкти
Більше
200+
реалізованих дизайн проєктів
ЖК "Місто трав"
Площа63.1 м. кв.
Кімнат2
Реалізація6 місяців
ЖК “Вільне місто”
Площа82.1 м. кв.
Кімнат2
Реалізація6 місяців
ЖК "Greenville House"
Площа81.5 м. кв.
Кімнат2
Реалізація6 місяців
ЖК "Аурум"
Площа51.0 м. кв.
Кімнат1
Реалізація4 місяці
ЖК "Веселка"
Площа126.2 м. кв.
Кімнат2
Реалізація6 місяців
ЖК "Семицвіт"
Площа37.5 м. кв.
Кімнат1
Реалізація4 місяці
ЖК "Аурум"
Площа126 м. кв.
Кімнат2
Реалізація6 місяців
ЖК “Компаньйон”
Площа79.1 м. кв.
Кімнат3
Реалізація4 місяці
Copper Dog Bar
Площа
ЛокаціяЛьвів, вул. Лесі Українки
Період роботи
Офісне приміщення
Площа300 м. кв.
ЛокаціяМ. Львів, вул. Заводська
Період роботи
Ginger Bar Lviv
Площа
Локація
Період роботи
Можете переглянути наші кейси в форматі відео
Залиште ваші контакти
Станьте нашим партнером
Залиште ваші контакти