ПРО НАС

№1 по реалізації дизайн-проектів
БІЛЬШЕ
реалізованих
дизайн проектів
200
років
досвіду
6
майстрів
у команді
70
Базові принципи роботи
Ми створюємо унікальні, комфортні, функціональні сучасні простори для життя, роботи і відпочинку, втілюючи будь-які побажання клієнтів у своїй роботі.
Відповідь на часті запитання клієнтів BUDE GOOD
Принцип розрахунку кошторису BUDE GOOD
Повна відповідність результату до вашого дизайн-проекту
Професійні знання та навички відточуються роками і тільки вузькопрофільний фахівець може досягти в своїй сфері рівня Майстра. Тому кожен вид будівельних, ремонтних та інших робіт виконують тільки професійні фахівці вищої категорії: каменьщики, сантехніки, електрики, малярі, штукатури та інші.

Ще одна перевага роботи з професіоналами - вони готові і здатні працювати з найсучаснішим, дорогим і ефективним обладнанням, що позначається на якості і швидкості виконання ремонтно-будівельних робіт.
3
Роботи починаються з виміру приміщень і створення «хмари точок», які враховують кривизну стін, стель і підлог, висоту і ширину прорізів і будь-які інші особливості конкретного приміщення.

В процесі реалізації проекту точну відповідність результату вихідного дизайн-проекту забезпечує дворівневий контроль з боку керівника проекту і інженера технічного нагляду.
1
Детальне опрацювання дизайн-проекту, розрахунок обсягу оздоблювальних робіт і необхідних для них матеріалів з точністю до квадратного сантиметра, а також чітке планування робочого часу фахівців, дотримання графіку виконуваних робіт забезпечують суворе дотримання заздалегідь узгодженого бюджету та термінів.
2
Давайте розглянемо
ваш проект детальніше
Ви отримаєте консультацію спеціаліста та точний розрахунок вартості ремонту під ключ
Залиште ваші контакти:
Або напишіть нам:
+38 (067) 130 03 05

budegoodlv@gmail.com

м. Львів, вул. Кульпарківська 115

Графік роботи:
Пн-Сб 09:00-18:00
+38 (067) 130 03 05

м. Львів, вул. Кульпарківська 115

Графік роботи:
Пн-Сб 09:00-18:00