Будуємо заміські будинки в яких хочеться жити, працювати та відпочивати

Головне, що відрізняє нашу компанію – це максимально тонке і точне підлаштування під індивідуальний запит замовника.

Одна справа, якщо мова йде про інвестиції в нерухомість і створення універсальних екстер’єрів, привабливих для потенційних орендарів чи покупців. І зовсім інша, коли необхідно побудувати надійне житло, в якому будете жити саме ви. У цьому випадку, якість будівництва і дизайн повинні стати органічним продовженням і відображенням особистості власника.

В Bude Good на всіх етапах реалізації проєкту залучені висококваліфіковані фахівці: від керівника об’єкта, здатного детально розібрати проєкт та зрозуміти потреби кожного замовника, до робітників всіх будівельних професій.

Вартість робіт

Від
100$
за м2

Перед укладенням договору проводиться бюджетування проєкту та складання детального кошторису, в який прописується весь набір послуг з фіксованою вартістю і чіткими термінами реалізації. Загальна вартість багато в чому залежить від площі приміщення і складності проєкту.

Як відбувається співпраця з нами

01.
Технічний аналіз проєкту та розрахунок кошторису

Ми працюємо за готовим проєктом замовника, ретельно проводимо його технічний аналіз, виявляємо можливі помилки, потенційні архітектурні, інженерні та технологічні складнощі. Чітке розуміння завдань і технічних особливостей проєкту дозволяє нашим фахівцям точно розпланувати як терміни виконання кожного етапу робіт, так і їх кошторис.

02.
Підписання угоди та планування процесу робіт

Готовий кошторис презентуємо в нашому офісі за чашкою кави, обговорюємо всі запитання та подальші кроки. Погодивши кошторис, ми підписуємо угоду та готуємо команду для старту робіт. Кожному замовнику надається графік робіт та оплат, для зручного планування свого бюджету.

03.
Фундаментальний етап

Після проєктування йде етап, який пов’язаний з фундаментом. 
Якістю фундаментних робіт не варто нехтувати. Котлован, дренажна система, бетонна основа, гідроізоляція – тут немає дрібниць. Особливо увагу необхідно приділити матеріалам. Вони повинні бути якісними, тому ми закупляємо їх лише у перевірених постачальників.

04.
Проведення комунікацій

Добре продуманий проєкт комунікацій та його грамотна реалізація зробить життя у заміському будинку більш комфортним, а витрати на його утримання – мінімальними.

До основних комунікацій відноситься: водопостачання та водовідведення, опалення, каналізація, електроенергія, вентиляція, а також проведення Інтернету, кабельне або супутникове ТБ, сигналізація.

05.
Будівельні й монтажні роботи

На цьому етапі проводяться наступні роботи: зведення стін, утеплення фасаду, перекриття даху, встановлення вікон і дверей, внутрішнє оздоблення будинку або котеджу.

06.
Здача будинку в експлуатацію

Яким би не був порядок будівництва приватного будинку, завершальна фаза завжди однакова – здача будинку в експлуатацію. Цей процес відбувається спочатку для керівника технагляду, а тоді для замовника.

Більше
Достатньо поглянути на наші проєкти
Більше
200+
задоволених клієнтів
Житловий будинок
Площа
Локаціяc. Горішній
Період роботи
Будинок одноповерховий з гаражем
Площа160 м.кв.
Локація
Період роботиТриває реалізація
Будинок на 2 поверхи
Площа276 м.кв.
Локація
Період роботиТриває реалізація
Гостьовий
Площа76 м.кв.
Локація
Період роботиТриває реалізація
Залиште ваші контакти
Станьте нашим партнером
Залиште ваші контакти