ПОСЛУГИ

Комплексний ремонт «під ключ» від професійної команди в термін та за фіксованою ціною. Враховуємо усі ваші побажання
Головне, що відрізняє дизайнерський ремонт - це максимально тонке і точне підстроювання під індивідуальні запити замовника. Одна справа, якщо мова йде про інвестиції в нерухомість і створення універсальних інтер'єрів, привабливих для потенційних орендарів. І зовсім інша, коли необхідно створити комфортний простір, в якому будете жити саме ви. В цьому випадку, оформлення і обстановка квартири або будинку повинні стати органічним продовженням і відображенням особистості власника.

Дизайнерський ремонт завжди виконується за проектом, в якому однаково значущі як візуальна частина, так і розроблені робочі креслення зі строгими графіками виконання робіт.
В Bude Good на всіх етапах реалізації проекту задіяні висококваліфіковані фахівці: від керівника об'єкту, здатного зрозуміти потреби кожного замовника, до робітників будівельних професій
Вартість робіт
Перед укладенням договору проводиться бюджетування проекту та складання детального кошторису, в якій прописується весь набір послуг з фіксованою вартістю і чіткими термінами реалізації. Загальна вартість багато в чому залежить від площі приміщення і складності об'єкта.
$ за м2
150
від
роки
гарантії
3
ЕТАП
6
Це завершальний етап, коли приміщення починають наближатися до того, що клієнт бачив на ескізах і 3D-моделях. Монтаж меблів в житлових приміщеннях і на кухні, монтаж світильників та карнизів. При реалізації дизайн-проекту BUDE GOOD здійснює тісну роботу з дизайнером- автором проекту, що дозволяє втілити на 100% дизайн-проект у життя.
Меблювання
та декорування
ЕТАП
5
Після завершення всіх чорнових і інженерних робіт до проекту підключаються фахівці з чистової обробки: майстри-штукатури, плиточники, муляри і багато інших вузькопрофільні фахівців.

Завершується етап чистової обробки комплексним прибиранням, яке виконує BUDE GOOD.
Чистові роботи
ЕТАП
4
На цьому етапі фахівці BUDE GOOD займаються установкою електропроводки, монтажем водопровідних і каналізаційних труб, систем опалення, вентиляції та інших елементів життєзабезпечення. Коректність виконання всіх робіт і надійність функціонування кожної системи перевіряється керівником проекту і інженером технічного нагляду.
Інженерні роботи
ЕТАП
3
Реалізація проекту починається з чорнових робіт: здійснюється демонтаж, проводиться перепланування. Матеріали вибираються за погодженням із замовником з урахуванням бюджету і функціональних вимог. Наші фахівці вирівнюють стіни, стелі й підлоги. Кожен з цих видів робіт виконують вузькопрофільні фахівці, що забезпечує ідеальну якість виконання. Також ми активно використовуємо механізацію, наприклад, штукатурні роботи виконуються з використанням спеціального обладнання, що забезпечує високу якість і найкоротші терміни реалізації цього етапу.
Чорнові роботи
ЕТАП
2
Чітке розуміння завдань і технічних особливостей проекту дозволяє нашим фахівцям точно розпланувати як терміни виконання кожного етапу робіт, так і їх кошторис. Ми працюємо за готовим проектом замовника, проводимо його ретельний технічний аналіз, виявляємо можливі помилки, потенційні архітектурні, інженерні та технологічні складнощі. При розробці проекту наші фахівці враховують всі особливості об'єкта вже на цьому етапі.
Планування процесу ремонту
ЕТАП
1
Кожен проект починається з ретельного аналізу вихідних задач, конструктивних та інших особливостей приміщень або будівель, проведення замірів та фотофіксації нашими фахівцями. Також в нашому офісі ми проводимо зустріч, в якій беруть участь всі фахівці, думку яких необхідно врахувати при плануванні робіт. Після цього на затвердження замовнику надається детальне технічне завдання.
Технічний аналіз проекту
БІЛЬШЕ
реалізованих
дизайн проектів
200
Достатньо поглянути на наші проекти
.
Давайте розглянемо
ваш проект детальніше
Ви отримаєте консультацію спеціаліста та точний розрахунок вартості ремонту під ключ
Залиште ваші контакти:
Або напишіть нам: